سایت تحلیلی، خبری

توپ بازی حسن روحانی و شرکاء در زمین امریکا

داستان خیانت برجام و خسارت محض

توپ بازی حسن روحانی و شرکاء در زمین امریکا ،روحانی تلفنی به رییس جمهور سوییس گفت: اکنون توپ در زمین آمریکا است و هر موقع تحریمهای غیرقانونی را به طور عملی کنار بگذارد، همه چیز در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

توپ بازی حسن روحانی و شرکاء در زمین امریکا
توپ بازی حسن روحانی و شرکاء در زمین امریکا

روحانی  روابط خوب تهران – برن را تاریخی و عمیق دانست

روحانی عصر سه شنبه در تماس تلفنی آقای”گای پارملین” رئیس جمهور کنفدراسیون سوئیس، اظهارداشت: با تحرک بیشتر کمیته های اقتصادی و مالی که با هدف پیگیری و ارتقاء سطح همکاری اقتصادی دو کشور تشکیل شده است

رئیس جمهور گفت: ما در صدد تسهیل بیش از پیش فعالیت های شرکت های مهمی سوئیسی هستیم که باوجود تحریم، همچنان به فعالیت خود در ایران ادامه داده اند.

 

روحانی همچنین انجام اقدامات لازم جهت فعالیت موثر کانال مالی سوئیس و عملیاتی شدن آن دسته از قراردادهای مشترک که به دلیل سیاستهای دولت قبلی آمریکا متوقف شده اند، را ضروری و گامی در راستای بهره گیری از ظرفیت های متقابل خواند.

 

روحانی همچنین بازکردن و بحث مجدد پیرامون برجام به عنوان محصول تلاش طولانی کشورهای مختلف را غیرممکن و مغایر با قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت دانست و گفت:

راهبرد تهران در قبال برجام کاملا مشخص است. لغو عملی و نه صرفا بر روی کاغذ تحریم ها از سوی آمریکا بازگشت ما را به اجرای تعهداتی که طبق برجام آنها را کاهش داده ایم ، به همراه خواهد داشت.

روحانی گفت : اکنون توپ در زمین آمریکا است و هر موقع تحریمهای غیرقانونی را به طور عملی کنار بگذارد، همه چیز در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

جناب اقای روحانی شما و شرکاء محترم با توپ و بدون توپ هشت سال است در زمین امریکا و برای امریکا بازی می کنید برجام خیانت شما و شرکاء محترم تان بود و در تاریخ این کشور این لکه ننگ پاک شدنی نیست توپ بازی بفرمایید .

راستی جناب آقای روحانی قدری ازاحوال  برادر گرامی تان فریدون خان بفرمایید دلتنگ شان هستیم

خواننده ارجمند لطفا نظر خود را در مورد مطلب فوق برای ما ارسال فرمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.