سایت تحلیلی، خبری

طرح شفافیت آراء و رای منفی نمایندگان سوپر انقلابی به آن

رفتارهای چندگانه و فریب افکار عمومی

اسم شب -رای منفی نمایندگان سوپر انقلابی به طرح شفافیت آراء اعلام شد . در پی رای منفی اکثریت نمایندگان مجلس به طرح شفافیت آرای نمایندگان، اسامی نمایندگانی که برای ایراد نطق به‌عنوان مخالفت طرح ثبت نام کرده بودند منتشر شد.

عبدالعلی رحیمی مظفری، عبدالحسین روح‌الامینی، محمد باقری، غلامرضا نوری قزلجه، محمد علی‌پور، سیدعلی موسوی، حسن نوروزی والیاس نادران ۸ نماینده‌ای هستند که قصد ایراد نطق در مخالف با این طرح را داشتند .

آقای نادران مخالف طرح شفافیت
آقای نادران و دوستان سوپر انقلابی ایشان با طرح شفافیت آراء مخالفت کردند

الیاس نادران چند روز پیش در برنامه جهان‌آرا با بیان اینکه تصویب شفافیت آرای نمایندگان کار ساده‌ای نیست چون شاید خیلی ها تمایل نداشته باشند که آرایشان معلوم شود

و به خصوص در مورد وزرا و رای اعتماد اینگونه است، چون حزبی نیست».

 

نادران صبح امروز هم در جلسه مجلس که به عنوان مخالف طرح شفافیت صحبت کرد، گفت: «مشکل ما رفتار دوگانه‌ای است که نمایش شفافیت است.

دیروز بنده تقاضای رای گیری با ورقه را برای کلیات لایحه بودجه مطرح کردم و به دبیر هیات رییسه این موضوع را بیان کردم

اما گفتند که رییس مجلس شورای اسلامی به صلاح نمی‌داند

چه‌طور دیروز شفافیت آرا بد بود و امروز شفافیت آرا خوب شده است؟ اینگونه نمی‌شود؛ شفافیت یعنی ما هر موضع‌ای که داریم صراحتا به مردم اعلام کنیم».

نماینده مجلس یعنی وکیل عده ای که به او رای داده اند تا از حقوق آنها در مجلس دفاع کند موکلین باید بدانند نماینده ای که انتخاب کرده اند در طرح و لوایح از حقوق آنها دفاع می کند یا از حقوق خود و فامیل هایش یا از حقوق کدام پدر سوخته ای دفاع می کند ؟

نماینده مجلسی که رای خود را پنهان می کند مطمئن باشید در حال خیانت به حقوق موکلین خود است ودر پی خیانت به کل نظام .

خوب است جناب حجت الااسلام پناهیان در دوره مجلس قبل که ازعدم  طرح شفافیت بسیار ناراحت بودند و فریاد و فغان به عرش می بردند  به نمایندگان سوپر انقلابی این دوره هم پیامی ، پندی ، اندرزی ، عنایت فرمایند .

 

خواننده ارجمند لطفا نظر خود را در مورد مطلب فوق برای ما ارسال فرمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.