سایت تحلیلی، خبری

غلامحسین مظفری : یکی از برکات انقلاب خود من هستم

مدیر عامل منطقه آزاد کیش

غلامحسین مظفری : یکی از برکات انقلاب خود من هستم  مدیرعامل منطقه آزاد کیش در نهایت وقاحت و گستاخی فرموده اند  یکی از برکات انقلاب خود من هستم

غلامحسین مظفری، مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: زمانی که نماینده مجلس شورای اسلامی بودم و یکی از جوان‌ترین نماینده‌ها در آن زمان محسوب می‌شدم، شخصی از من سؤال کرد که برکات انقلاب اسلامی چیست؟ پاسخ دادم یکی از برکات انقلاب خود من هستم.

غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش
این آفاهه میگه از برکات انقلاب هستند نو کیسیه های آویزان انقلاب

نشریه دلفین: در دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی گفت‌وگویی را با غلامحسین مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش ترتیب دادیم و وی به بیان خاطرات گذشته و سختی‌هایی که مسئولان در زمان تصدی پست‌های مدیریتی باید بر دوش بکشند، پرداخت.

مظفری گفت : زمان انقلاب کلاس دوم راهنمایی در شهر نیشابور بودم

وی افزود: با این حال نسل ما نسل دوم انقلاب محسوب می‌شود و این نسل خاطرات و فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است؛ ما هم انقلاب را دیده‌ایم، هم جنگ و وقایع بعد از جنگ که بخشی از این دوران به سختی گذشت و بخشی از آن با شادی و شور و شعف پیروزی همراه بود.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش ادامه داد: از نظر من یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که انقلاب فرصت پیشرفت را برای همه ما ایجاد کرده است.

غلامحسین  ، عموجان ، انقلاب برای شما و امثال شما فرصت پیشرفت ایجاد کرد طایفه امثال شما صدقه سر این انقلاب به نان و نوایی رسیدید آن هم با هزاران  رانت . وقتی جوان ترین نماینده مجلس بودی در آن حوزه انتخابیه بزرگ تر و عاقل تر و با سواد تر شما کسی نبود که نماینده شود ؟فقط ساکت باشید و حال تون بفرمایید .

 

خواننده ارجمند لطفا نظر خود را در مورد مطلب فوق برای ما ارسال فرمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.