سایت تحلیلی، خبری

پیش فروش یک رئیس جمهور برای ۱۴۰۰ ، قالیباف فول آپشن

پیش فروش قالیباف برای ریاست جمهوری

اسم شب – پیش فروش یک رئیس جمهور برای ۱۴۰۰ ،آقای قالیباف فول آپشن .، مهدی محمدی از تیم خبرگزاری فارس در کانال شخصی خود نوشت:

۱- آقای قالیباف در سفر به روسیه حامل پیام مکتوب مهم، تاریخی و‌دوران ساز رهبر انقلاب برای رییس جمهور روسیه است. این نخستین بار در تاریخ روابط دوجانبه است که رهبر معظم انقلاب متنی مکتوب و رسمی حاوی نکات راهبردی تقریبا بی‌سابقه برای آقای پوتین ارسال می کنند.

من و قالیباف و داستانهای رئیس جمهورشدن ادامه دارد

۲- تاکید بر اینکه پیام باید دقیقا در همین زمان، بدون تاخیر و توسط آقای قالیباف به روس‌ها منتقل شود، در عالی‌ترین سطح انجام شده و همه موضوعات دیگر را به حاشیه تبدیل کرده است.

۳- دیدار با آقای پوتین به دلیل پروتکل‌های کرونایی خاص کرملین تا این لحظه نهایی نشده ولی آنچه بر آن تاکید بوده این است که پیام باید در همین زمان خاص منتقل شود بدون توجه به اینکه ملاقاتی با آقای پوتین قطعی شده یا نه؛ والا عقب انداختن این سفر مطلقا کار دشواری نبود.

۴-محمدباقر قالیباف آنگونه که من در این یک سال گذشته شناخته‌ام سرباز فداکار رهبر انقلاب است و وقتی پای ماموریت در میان باشد، به ظواهری که دیگران آن را همه چیز خود می‌دانند بی‌اعتناست.

و چند پرسش از دوست و برادرم جناب آقای محمدی  خالی از لطف نیست .

اینکه نوشته اید قالیباف حامل پیام مکتوب حضرت امام خامنه ای به دولت روسیه بوده و این پیام دوران  ساز ، مهم ، و حاوی نکات راهبردی و …. بر فرض صحت فرمایشات شما  می بایست این نامه و برنامه های سفر با طبقه بندی فوق سری باشد لطفاً بفرمایید این اطلاعات فوق سری در مورد سفر و نامه از طریق چه مرجعی در اختیار شما قرار داده شده است؟

و نکته دیگر اینکه آیا فقط در این یک سال قالیباف را سرباز فداکار رهبر انقلاب می دانید؟ یا پیش از این در دوران شهردار تهران بودن ایشان با آن همه ابهامات هم ، همین نظر را داشتید ؟ راستی از برادر عیسی شریفی قائم مقام ایشان در شهرداری خبر جدیدی دارید . التماس دعا

خواننده ارجمند لطفا نظر خود را در مورد مطلب فوق برای ما ارسال فرمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.